Bumper Ball | Atrakcje w Bieszczadach

Dzieci grające w BumperBall.
Bumper Ball
Atrakcje w Bieszczadach

Atrakcje w Bieszczadach

BUMPER BALL

Bumper Ball to szalona zabawa polegająca na grze w piłkę nożną w dmuchanych kulach, z których wystają nam jedynie nogi. Dzięki czemu sport jest bezpiecznyangażujący i dotacza wiele zabawy grającym jak i kibicującym.  Gra odbywa się w 10 kulach, możliwe także inne interesujące scenariusze. 

CENA

25

CENA GRY BUMPERBALL jest zależna od ilości uczestników

Poniżej 20 osób jest to opłata stała 650 zł.

Co jest w cenie?

 • wszystkie ceny podane są zawsze na 10 kul Bumper Ball,
 • wszystkie urządzenia do gier – korzystanie ze sprzętu najwyższej jakości, posiadającego odpowiednie atesty,
 • obecność i nadzór instruktora całej imprezy w tym doradztwo i organizacja różnych typów gier,
 • transport do 50 km od Zagórza.

Cena nie obejmuje

 • wynajmu miejsca, w którym realizowane są gry i zabawy (miejsce musi być wcześniej zaakceptowane: boisko, orlik, hala sportowa lub inne – zapewniające bezpieczeństwo uczestnikom, przystosowane do wymagań technicznych sprzętu),
 • wystarczy wysłać do nas zdjęcie z krótkim opisem,
 • transport ponad 50 km od Zagórza – ustalenia indywidualne,

Na czym polega Bumper Ball?

BUMPER BALL zwany inaczej Body Zorbem to absolutna nowość w propozycjach aktywnego wypoczynku. Zabawa Bumper Ballami jest dostępna w kilku miejscach w Polsce, a teraz także w Bieszczadach.

Bumper Balle to pochodna sferycznych kul zorbingowych. Są one jednak dużo mniejsze w porównaniu do kul ZORBINGOWYCH. Kule BB zakładamy na siebie niczym plecak, i wystają nam z nich jedynie nogi. Możemy sami się poruszać a nas otacza zderzak z gumy i powietrza. Czujemy się bezpieczni jak w kokonie. Sami wyobraźcie sobie jakie daje to możliwości zabawy!

Dzięki specjalnej konstrukcji kul, która pozwala na samodzielne poruszanie się, swobodne oddychanie, turlanie, odbijanie od przeciwników. Jednym zdaniem wszystko, na co podpowie ułańska fantazja!

ZABAWA NIE Z TEJ ZIEMI przeznaczona zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Bumper Ball

dla kogo?

W skrócie ta forma SZALONEGO SPORTU jest idealna dla:

 • grup szkolnych:  jako uatrakcyjnienie wycieczek szkolnych, Zielonych Szkół, kolonii czy obozów.
 • imprez firmowych: na równego rodzaju spotkania integracyjne na świeżym powietrzu,
 • Pikników rodzinnych i eventow:  sprawdza się doskonale na rodznne imprezy robione przez instytucje, stowarzyszenia, festyny czy koncerty. W atrakcjach w kulach mogą uczestniczyć nawet bardzo małe dzieci pod opieką dorosłych

Ważne informacje praktyczne

Pole do gry musi spełniać kilka podstawowych warunków:

1. Powinno mieć wystarczającą powierzchnię, aby móc rozgrywać mecz lub inne scenariusze gier.
2. Powinno być płaskie, równe – bez nierówności terenów, w bezpiecznej odległości od dużych stoków, stromizn i rowów.
3. Musi być pozbawione elementów, które mogłyby  być niebezpieczne dla użytkowników lub uszkodzić sprzęt – w przypadku stwierdzenia występowania takich elementów podejmie się probe ich zabezpieczenia, jednak w przypadku gdy będzie to niemożliwe zastrzegamy sobie prawo do odmowy organizacji zabawy lub udostępnienia sprzętu.

Inne informacje

Jesteśmy mobilni i przygotowani: Dysponujemy agregatem i pompkami o wysokiej wydajności, więc nie potrzebujemy dostępu do prądu i imprezy możemy zrealizować na odludziu!

Podane kwoty są to koszt netto (imprezy firmowe, imprezy team building, imprezy otwarcia prezentacji, program wydarzeń towarzyszących wszelkiego rodzaju).

Jak zarezerwować?

PRZEZ INTERNET

kontakt@zielonyponton.pl

TELEFONICZNIE

13 30 67 888
697 075 795
Pon-Sb 9:00-18:00

W PUNKCIE SPRZEDAŻY

 1. W Uhercach mineralanych przy drezynach rowerowych
 2. Zagórz ul. Bieszczadzka 5

Galeria

Bumper Ball | Atrakcje w Bieszczadach

Scenariusze rozgrywek

Piłka nożna w kulach BB

Bodaj najbardziej znana i najpopularniejsza  gra z wykorzystaniem BB jest piłka nożna. Zasady gry jak przy klasycznej odmianie, nadal wygrywa drużyna, która strzeli do bramki przeciwnika jak najwięcej goli,. Jednak już podczas gry szybko staje się jasne, co tak naprawdę przynosi największą radość i frajdę.

Distruction derby/ Last Ball Standing

Wyznaczamy pole gry, wyznaczamy drużyny lub pojedynczych zawodników, ustalamy reguły gry – czy ma być to walka każdy z każdym czy ma być zwycięzca, czy robimy starą dobrą demolkę, aż zostanie jeden! Otoczeni kulami z odciągami czujemy się jak bańce mydlanej, bezpieczni jak w kokonie i nie omieszkamy tego wykorzystać! Naszym zadaniem będzie spowodować upadek przeciwnika samemu pozostając na nogach! Seria szybkich rozgrywek wyłoni zwycięzcę! „LAST BALL STANDING”

BUMPER Kontra-Banda

Wyznaczamy dwie lub 3 osoby na „Strażników”, reszta zostaje „przemytnikami”. Przemytnicy mają za zadanie przemycać worki z jednej strony boiska lub wyznaczonego placu na drugą stronę, a strażnicy mają za zadanie ich powstrzymać, poprzez zestrzelenie kulą – czyli w tym wypadku całym sobą ? Strażnicy mogą potykać się i spadać dowolną liczbę razy, jednak gdy strażnik powali przemytnika – ten wypada z gry. Strażnicy musza zlikwidować przemytników zanim ci zdążą przenieść cały ładunek. Wygrywa jedna z drużyn.

Ludzkie kręgle

Wyznaczamy dwie, lub więcej z pośród których jedna jest „kręglami” a druga kulą do kręgli. Drużyna kręgli musi utrzymać wyznaczone pozycje stojąc w szeregu, podczas gdy zawodnicy „kuli” rozpędzają się i próbują strącić jak najwięcej kręgli. Strącony kręgiel to taki, który nie utrzyma się na nogach lub wypadnie poza wyznaczony obszar. Każdy strącony kręgiel to punkt dla drużyny przeciwnej. Przeciwnicy uderzają kręgle pojedynczo, po każdej turze kręgle ustawiają się na nowo, mogą jednak zmienić swoje ustawienie. Po turze następuje zmiana – wygrywa drużyna z największa liczbą punktów za strącone kręgle.

Bitwa na kule/Capture the package

Reguły zabawy podobne do  capture the flag. Dwie drużyny mają za zadanie ochronić swój pakunek utrzymując go w wyznaczonym plus i jednocześnie spróbować odebrać pakunek przeciwnikowi z jego pola. Pakunki można przenosić tylko trzymając go w nogach – nie można nim kopać lub rzucać. Wygrywa ta drużyna, która pod koniec czasu gry będzie miała większą ilość pakunków. Taka sama ilość oznacza remis.

Rolling Stone

W tym scenariuszu chodzi przede wszystkim o to by wyłonić prawdziwego mistrza rollowania. Z niewielkim rozbiegiem zawodnik musi nabrać prędkości i podwijając nogi kręcić się aż do zatrzymania, technika dowolna, lub wcześniej ustalona przez grupę. Liczy się odległość! Nawet krótki postój traktowany jest jako miejsce zatrzymania się.

DOKUMENTY DO POBRANIA