Integracja na Sanie | Spływy Pontonowe w Bieszczadach

Imprezy firmowe | integracyjne
Oferta spływów pontonowych i kajakowych dla firm

Wspólny relaks w dolinie Sanu

INTEGRACJA na pontonach | Firmowa impreza w racjonalnym budżecie!

Impreza integracyjna na zielono i w zieleni! 

Jadąc na wycieczkę w Bieszczady przede wszystkim mamy nadzieję na kontakt z naturą i aktywny wypoczynek.  Szczególnie jeśli sporo czasu spędziliśmy za biurkiem i przed monitorem komputera, perspektywa zmęczenia się w zieleni jest wspaniała! Wybierze Eko- integrację!  Dlatego właśnie proponujemy wam organizację imprezy firmowej w Bieszczadach podczas spływów pontonowych zakończoną degustacją lokalnych wspaniałości – takich jak proziaków, bodgraczy, gulaszu, przygotowanych nad  szumiącym Sanem.

Czy warto integrować pracowników? Odpowiedź jest prosta tak! Powodów jest wiele: usprawnia współpracę w grupie, wzmacnia relacje, buduje poczucie przynależności z firmą oraz pozytywny wizerunek pracodawcy. A co jeśli możliwość integracji pracowników jest tuż obok, bardzo blisko i nie musi być droga?

Co oferujemy?

Impreza firmowa w rozsądnej cenie!

Udana integracja w rozsądnym budżecie

Zielony Ponton wychodzi Wam naprzeciw i oferuje bardzo konkurencyjną ofertę na integrację i motywację pracowników. To nie tylko łatwa droga do zbudowania pozytywnego obrazu firmy, ale sprawi że Twoi pracownicy odprężą się fizycznie i będą pracować zespołowo. 

To doskonała forma aktywności fizycznej, w której udział może wziąć każdy niezależnie od kondycji.  Spodoba się każdemu zarówno jako męska przygoda i kobiecy relaks. Doskonałym zwieńczeniem spływu jest wspólna zabawa przy oświetlonej przystani lub w winnicy w dolinie Sanu gdzie możemy bawić się do rana!

Integracja na pontonie

Integracja na pontonie

Scenariusz jest taki, że na imprezę integracyjną trzeba dopłynąć pontonem co samo w sobie jest ogromną przygodą. Czy nie brzmi interesująco? Taka forma integracji najlepiej sprawdza się w spływach wieczornych – gdzie następnie bawimy się przy ognisku na naszej przystani lub w uzgodnionej lokalizacji (np, lokalnej winnicy) do białego rana przy muzyce. Możemy obsłużyć nawet do 300 osób jednorazowo na takiej imprezie. 

Piknik rodzinny

Piknik rodzinny

Jeśli jednak myślisz o pikniku rodzinnym, zawsze możesz zorganizować bardzo miłe niedzielne popołudnie swoim pracownikom, którzy będą mogli popłynąć ze swoimi rodzinami. Na przystani w Dębnej możliwe jest wspólne rodzinne biesiadowanie przy menu grillowym. Dzięki takiej formie motywacji, Twój wizerunek jako pracodawcy bardzo zyska.

Brand Twojej firmy

Brand Twojej firmy

Zielony Ponton.pl zadba także o to aby razem z miłymi wspomnieniami przeplatał się brand Twojej firmy. Możemy przygotować ofertę t-shirtów eventowych z Twoimi logo, smycze, balony i flagi. Jeśli masz gotowe materiały możesz dostarczyć nam je sam. 

Doskonałe zakończenie spływu 

Katering na brzegu rzeki 

kiełbaska + proziaki +masło czosnkowe + sosy + napoje ciepłe i zimne 

OGNISKO po spływie pontonowym

kiełbaska + proziaki +masło czosnkowe + sosy + napoje ciepłe i zimne 

OGNISKO po spływie pontonowym

kiełbaska + proziaki +masło czosnkowe + sosy + napoje ciepłe i zimne 

Rozbudowany catering

W ofercie podstawowych pakietów ogniskowych znajduje się: kiełbaska regionalna, pieczywo, proziak, herbata i dodatki w postaci ketchupu i musztardy. Dla bardziej wymagających grup proponujemy rozbudowany katering: 

  • Dania jednogarnkowe podgrzewane na ognisku 
  • Domowe wypieki i pieczywo 
  • Menu grillowe 
  • Degustacja wina lub okowity 

 

Spływ pontonem na rzece San – Aktywny wypoczynek na imprezach firmowych

Spływy pontonowe organizujemy od 7 lat – najdłużej w Bieszczadach. Nasze procedury bezpieczeństwa są najbardziej rozbudowane w regionie i gwarantują bezpieczeństwo. Z Twojej perspektywy zapewniamy fachową i kompleksową obsługę – a Ty cieszysz się spływem na rzece San i doświadczasz aktywnego wypoczynku w otoczeniu bieszczadzkiej przyrody. Płyniecie najnowszym i najbezpieczniejszym sprzętem na Sanie – co roku dokupujemy NOWY SPRZET! Każdy z klientów jest obowiązkowo wyposażony w kamizelki ratunkowe, która gwarancje bezpieczeństwo! Nad waszym bezpieczeństwem czuwają doświadczeni instruktorzy – którzy dodatkowo uatrakcyjniają spływ opowieściami. Spływy odbywają się na rzece San – na różnych odcinkach rzeki w zależności od stanu wody. Możemy zaproponować Wam krótką zabawę  uatrakcyjniają spływy.

Spływy pontonowe w Bieszczadach – nawet dla dużych grup!

Jeśli planujecie wspólnie pobawić się na pontonach, pościągać lub popłynąć leniwie z prądem rozmawiając o innych rzeczach niż o sprawach firmowych!  Przyjeżdżacie na kilka autokarów – w Bieszczady ? ZielonyPonton jest jedyna firmą na Podkarpaciu, która może zorganizować spływy pontonowe na ponad 300 osóv jednorazowo – w ciągu całego dnia możemy przewieść nawet 900 osób. Płynęły z już dziesiątki firm i setki wycieczek. Obsługa bardzo dużych grup wymaga bardzo dużego doświadczenia! Skorzystaj z naszej oferty spływów firmowych i odpocznij na rzece San w Bieszczadach.  

SPływ pontonowy vs spływ kajakowy – twój wybór!

W naszej ofercie posiadamy też doskonałe kajaki francuskiej firmy RTM – dla mniejszych gryp – do 50 osób możemy zorganizować spływy kajakowe.

Dla kogo kajak ? Na pewno kajak wymaga większego doświadczenia, kajaki są 2 osobowe – bardzie zwrotne i szybsze, na pewno pontonem popłyniemy dalej  – zalecane optymalne trasy to 12 – 20  – max 30 km. Na kajaku na pewno będzie bardziej mokro  i bardziej zmęczymy się machając wiosłem! Kajak jest fajnym pomysłem, które chcą z siebie dać więcej i bardziej się zmęczyć, pokonując większy odcinek rzeki!

Dla kogo ponton?  Mocną stroną pontonów jest to, że wybacza wiele błędów i nie wymaga zupełnie doświadczenia. Są doskonałym pomysłam  na początek przygody na wodzie. Na pontonie może płynąć od 5 do 7 osób – więc są fjnym miejscem aby porozmawiać ze sobą niesieni wolnym nurtem. Np. pontonach pływamy zwykle na odcinku Sanok – Dębna – do najlepszej przystani na Sanie!  Możliwe są inne trasy – jednak nie dłuższe niż 15-17 km.

Jedną i drugą przygodę warto zakończyć suto zastawionym stołem  – ogniskiem  z kiełbaskami , bulgoczącym nad ogniem kociołkiem bograczu czy dobrze przyprawionego gulaszu – zagryzając to pieczonym podkarpackim podpłomykiem – proziakiem!

Spływy pontonowe – trasy – Gdzie można płynąć.

Trasa pływów  w Bieszczadach są różne i zależą od stawu wody. W okresach obwitych opadów i wód roztopowych możliwe są nawet spływy na innych rzekach niż San ( Solinka, Osława, Wetlinka , Wisłok) 99% spływów odbywa się jednak na odcinkach od Sanoka w dół rzeki – tutaj nawet przy niskich stanach wody da się pływać w sposób bezpieczny i przyjemny. Najbardziej optymalne warunki do spływów pontonowych i kajakowych są na trasie Sanok – Dębna. – to idealny odcinek sprawdzony przez 7 lat spływów. Tam tez postanowiliśmy wybudować naszą przystań – dzięki której w sposób bezpieczny wejdziecie na kajak i ponton i z niego zejdziecie.  Spływy pontonowe na ZielonymPontonie to różne doznania w różnych porach roku. Nasi kliencie lubi wracać wiosną latem i jesienią – aby porównać jak niesamowicie zmienia się krajobraz Bieszczadów i Gór Słonych. Na swoją imprezę integracyjną zapraszamy szczególnie wczesna wiosną i jesienie – kiedy stan wody jest dobry a widoki zapierają dech w piersiach . Łączymy sport, rekreację i sporą dawkę wiedzy!

San to nie tylko spływy – czyli dodatek do integracji

Wyobraźcie sobie relaks doskonały – słoneczną pogodę , szumiąco wodę Wy na Zielonym Pontonie płynący spokojnie z nurtem! To nasza propozycje na Twój wolny czas! Ale co jeśli chcesz więcej!? Połącz spływ pontonowy z inną atrakcją i zaplanuj cały dzień dla swoich pracowników. To jedna z najważniejszych atrakcji województwa podkarpackiego – warto aby wycieczki firmowe zwłaszcza lokalnych przedsiębiorców pobawiły się na własnym podwórku! Mówi się cudze chwalicie swego nie znacie! Zapraszamy serdecznie do współpracy przy organizacji wycieczek pracowniczych – posiadamy uprawnienia organizatora turystyki więc kompleksowo zorganizujemy cały twój pobyt wystawiając całościową umowę i wystawiając pojedynczą fakturę!

A co takiego można dołożyć do spływów aby integracja była niezapomnianą przygodą.

Zacznijmy od jedzenia …. Najlepiej rozmawia się i integruje z pełnym brzuszkiem. Dlatego nasze menu otwiera się zwyczajnym ogniskiem z chrupiącą kiełbaską z lokalnym proziakiem i ciepła herbatą – po wspaniałe menu grillowe czy kociołek bulgorzący nad ogniskiem. Nasza przystań może śmiało pomieścić 150 osób!

Możemy także przenieść imprezę do jednej z Sanockich lub Bieszczadzkich Restauracji … aby w prestiżowych warunkach zakończyć dzień fajną imprezą lub biesiadą!  Życzycie sobie DJ, kapeli, menu wegańskiego, bezglutenowego lub innego – to dla nas żaden problem !

Rywalizacja!  A może spływ pontonowy połączyć z GRĄ terenową i podzieleni na drużyny będziemy rywalizować z mapami, GPS i tajemniczymi wskazówkami – do znalezienia skarb 😉 – która drużyna szybsza – wygrywa! Skarb konsumujemy wspólnie.

Olimpiada sportów dziwnych ! To propozycja która wymęczy was na całego! Rywalizacja w kulach BumperBall, zwariowana zręcznościowa zabawa integracyjna , nietypowy paintball – który rozgrywać będziemy strzelając do siebie z łuków ( z bezpiecznymi strzałami, rzecz jasna)  lub drużynowe gry One Minute TASK – podczas których drużynowo będziemy uwijać się jak mrówrczki zdobywając punkty dla swojej drużyny!  Poczujemy się jak dzieci … choć z powagą będziemy dekorować zwycięzców!

Full kardio! Drezyny rowerowe i napad zbójnicki – a co jeśli zabierzemy Was na jedną najoryginalniejszych atrakcji województwa podkarpackiego! Na pontonach poćwiczymy ręce … na drezynach nogi! Ale w otoczeniu, którego nie ma żadna siłownia świata! Zapraszamy na dzień pełen aktywności fizycznej, która zintegruje każdego pracownika i da mu chwilkę psychicznego wytchnienia!

A może chcesz potrzebujecie wrócić ze spływu z porządną dawką wiedzy o bezpieczeństwie – co powiecie na kurs Pierwszej Pomocy i auto-ratownictwa prowadzone przez Bieszczadzkie Ratownictwo Specjalistyczne? To może być najprzyjemniejszy kurs – w jakim weźmiecie udział – przyjemne z pożytecznym!

Zielony Ponton | Największy organizator spływów pontonowych  w Bieszczadach

Posiadamy flotę prawie 60 pontonów raftingowych – które poradzą sobie nawet na rzekach dużo bardziej wymagających  niż San. Taki sprzęt gwarantuje bezpieczeństwo i skupienie się na czerpaniu przyjemności ze spływu.  Jesteśmy przygotowani na organizację spływów nawet dla bardzo dużych grup – możemy jednocześnie obsłużyć nawet grupę 7 autokarów! Do Waszej dyspozycji są doskonale wyszkoleni instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem oraz ratownicy z Bieszczadzkiego Ratownictwa Specjalistycznego LESTUR.  Wystartujecie szybko i bezpiecznie z naszych przystani z podestami – co bardzo zwiększa komfort i bezpieczeństwo.

Własne przystanie z miejscami ogniskowymi i grillowymi do Waszej dyspozycji. W doskonałym ustronnym miejscy – gdzie nawet głośna zabawa nie będzie nikomu przeszkadzać! Możemy ugościć na naszej własnej przystani około 200 osób jednorazowo – urządzić ciekawy katering , lub we współpracy z obiektem campingowym ponad 500 osób – podczas naprawdę dużych imprez.

Oferujemy prawdziwie kompleksową organizację spływów i całych imprez integracyjnych dzięki uprawnieniom które posiadamy ( licencjonowany  organizator turystyki z naszą firmą matką – Biurem Podróży PAWUK).