Integracja na Sanie | Spływy Pontonowe w Bieszczadach

Integracja na Sanie

Wspólny relaks w dolinie Sanu

INTEGRACJA na pontonach

Czy warto integrować pracowników? Odpowiedź jest prosta tak! Powodów jest wiele: usprawnia współpracę w grupie, wzmacnia relacje, buduje poczucie przynależności z firmą oraz pozytywny wizerunek pracodawcy. A co jeśli możliwość integracji pracowników jest tuż obok, bardzo blisko i nie musi być droga?

Udana integracja w każdym wieku

Udana integracja w każdym wieku

Zielony Ponton wychodzi Wam naprzeciw i oferuje bardzo konkurencyjną ofertę na integrację i motywację pracowników. To nie tylko łatwa droga do zbudowania pozytywnego obrazu firmy, ale sprawi że Twoi pracownicy odprężą się fizycznie i będą pracować zespołowo. 

To doskonała forma aktywności, w której udział może wziąć każdy od dzieci do seniorów, nie potrzeba żadnego doświadczenia. Spodoba się każdemu zarówno jako męska przygoda i kobiecy relaks. Doskonałym zwieńczeniem spływu jest wspólna zabawa przy oświetlonej przystani w winnicy w dolinie Sanu gdzie możemy bawić się do rana!

Integracja na pontonie

Integracja na pontonie

Scenariusz jest taki, że na imprezę integracyjną trzeba dopłynąć pontonem co samo w sobie jest ogromną przygodą. Czy nie brzmi interesująco? Taka forma integracji najlepiej sprawdza się w spływach wieczornych – gdzie następnie bawimy się przy ognisku na naszej przystani lub w uzgodnionej lokalizacji (np, lokalnej winnicy) do białego rana przy muzyce. Możemy obsłużyć nawet do 300 osób jednorazowo na takiej imprezie. 

Piknik rodzinny

Piknik rodzinny

Jeśli jednak myślisz o pikniku rodzinnym, zawsze możesz zorganizować bardzo miłe niedzielne popołudnie swoim pracownikom, którzy będą mogli popłynąć ze swoimi rodzinami. Na przystani w Dębnej możliwe jest wspólne rodzinne biesiadowanie przy menu grillowym. Dzięki takiej formie motywacji, Twój wizerunek jako pracodawcy bardzo zyska.

Brand Twojej firmy

Brand Twojej firmy

Zielony Ponton.pl zadba także o to aby razem z miłymi wspomnieniami przeplatał się brand Twojej firmy. Możemy przygotować ofertę t-shirtów eventowych z Twoimi logo, smycze, balony i flagi. Jeśli masz gotowe materiały możesz dostarczyć nam je sam. 

OGNISKO po spływie pontonowym

kiełbaska + proziaki +masło czosnkowe + sosy + napoje ciepłe i zimne 

OGNISKO po spływie pontonowym

kiełbaska + proziaki +masło czosnkowe + sosy + napoje ciepłe i zimne 

22 zł / osoba

Rozbudowany catering

W ofercie podstawowych pakietów ogniskowych znajduje się: kiełbaska regionalna, pieczywo, proziak, herbata i dodatki w postaci ketchupu i musztardy. Dla bardziej wymagających grup proponujemy rozbudowany katering: 

  • Dania jednogarnkowe podgrzewane na ognisku 
  • Domowe wypieki i pieczywo 
  • Menu grillowe 
  • Degustacja wina lub okowity