Spływy pontonowe dla klientów indywidualnych

splywy-pontonowe-2-razy-dziennie_

RZEKAMI BIESZCZADÓW TYLKO ZIELONYM PONTONEM !

Zabierz rodzinę lub przyjaciół na wodną przygodę! Zafunduj sobie wspaniałe i bezpieczne wspomnienia z WAKACJI! Nie musisz znać terenu, pomożemy Ci wybrać odpowiedni odcinek rzeki, wyposażymy w dokładną mapę. Wypożyczasz doskonałej jakości ponton firmy NORD BOAT lub WATS przeznaczony dla 5 bądź 7 osób. Wszyscy uczestnicy zostają wyposażeni w kamizelki asekuracyjne, pagaje oraz worek wodoszczelny na odzież czy ręcznik! Pełna niezależność oraz wspaniała zabawa! Dodatkowo, pomożemy Ci wrócić do miejsca startu!

 

Trasa codzienna SANOK - LISZNA

DSC_3304

8 kilometrowa z Sanoka do Lisznej. Piękna widokowo, dwu godzinna trasa.  Czas pełen relaksu, ucieczka przed skwarem i tłumem na szlakach  oraz ciekawa i do tego bezpieczna przygoda dla całej rodziny.  

START godzina 10:00 i 14:00

ZAKOŃCZENIE ok 12:00 i 16:00 

 

 

CENY:

39 zł/osoba dorosła

35 zł/dzieci do 15 roku życia

Poniżej 4 osób na pontonie cena ryczałtowa za ponton 150 zł

Dodatkowe informacje

Bezpieczny spływ

Jest to spływ rekreacyjny jednak trzymamy się bardzo wysokich standardów bezpieczeństwa, zapewniając Wam komfort i świetną zabawę. Na sześciostopniowej skali trudności gdzie I oznacza najłatwiejsza a VI skaranie trudną rzekę, San plasuje się nawet poniżej I kategorii (między 0-I). Dlatego określamy je jako BARDZO ŁATWE –  pływały z nami 3 letnie dzieci pod opieką uśmiechniętych rodziców oraz wycieczki emerytów. Rzeka San na proponowanych odcinkach jest płytką rzeką – średnia głębokość to 30-40 cm – świetnie pokazuje to film. Trasy są dobrane tak, aby były bezpieczne, dostosowane do wieku oraz odpowiednie długie. Nasi instruktorzy, za każdym razem przeprowadzą krótkie szkolenie, w którym wyjaśnią jak zachowywać się na pontonie i jak sobie radzić z nim na wodzie. Każdy z uczestników obowiązkowo zakłada kamizelkę asekuracyjną, dobraną do wagi.

Nasz sprzęt

Nasze pontony to sprzęt z wysokiej półki. Firma NordBoat i WATS dostarczają sprzęt także służbą ratowniczym. Nie są to zwykłe ceratowe dmuchawce, ale bardzo wytrzymałe wyczynowe konstrukcje. Wysoka wytrzymałość materiału z którego jest zrobiona sprawia że jedyne na czym się skupiacie to przyjemność ze spływu. My dbamy o Wasze bezpieczeństwo. Pontony są niezatapialne, 5 komorowe wykonane z wytrzymałego kilkuwarstwowego tworzywa z siatką winylową w środku. Pontonu nie da się  też przypadkowo wywrócić. Pod względem bezpieczeństwa pontony są bardziej zalecane niż kajaki, którym przypadkowe wywrotki mogą się przydarzyć. Na każdym z pontonów jest także worek wodoszczelny (10l).

Co ze sobą zabrać?

Odpowiednie buty – wybierając się na spływ pamiętajmy zawsze o odpowiednim obuwiu: najlepiej buty wodne lub sandały (ale nie klapki i japonki). Możemy płynąć oczywiście w trampkach lub innym obuwiu sportowym, ale musimy być przygotowani na ich zamoczenie. Woda i batonik energetyczny – pamiętajmy o zabraniu ze sobą wody mineralnej lub innego napoju, szczególnie w upalne dni. Przy dłuższych spływach przydatne będą kanapki lub batoniki energetyczne. Nakrycie głowy / krem do opalania – spływ pontonowy podczas upalnych dni to idealny sposób na zaznanie ochłody, pamiętajmy jednak o czapkach, kapeluszach czy chustach na głowę, które będą nas chronić przed mocnym słońcem. Zabierzmy ze sobą również kremy do opalania z filtrem UV.

JEŚLI CHCEMY BYĆ CAŁKOWICIE SPOKOJNI O NASZ SPRZĘT ELEKTRONICZNY ZALECAMY  ZOSTAWIĆ GO NA BRZEGU, UNIKAJĄC JEGO UTRATY (NP. GDY UPUŚCIMY GO DO WODY)

splyw-pontonowy-sanem_-978x215

Wycieczka jednodniowa ze spływem pontonowym!

Mapa spływów

splywy-pontonem-mapa

Skąd startujemy?

Darmowy Parking na ul. Białogórskiej k. mostu na Sanie

Powrót na miejsce startu

busNa końcu spływu czeka busik Zielonego Pontonu, który zabiera kierowców po odbiór samochodu do Sanoka. W zależności od miejsca zakończenia spływu i jego formuły reszta załogi odpoczywa na brzegu po spływie czekając na transport podczas ogniska w Lisznej.

Zarezerwuj ponton

Rezerwacja ZielonegoPontonu