SPŁYW PONTONOWY

dla rodzin i przyjaciół

Zabierz rodzinę lub przyjaciół na wodną przygodę! Zafunduj sobie wspaniałe i bezpieczne wspomnienia z WAKACJI! Nie musisz znać terenu, pomożemy Ci wybrać odpowiedni odcinek rzeki, wyposażymy w dokładną mapę. Wypożyczasz doskonałej jakości ponton firmy NORD BOAT lub WATS przeznaczony dla 5 bądź 7 osób.

Wszyscy uczestnicy zostają wyposażeni w kamizelki asekuracyjne, pagaje oraz worek wodoszczelny na odzież czy ręcznik! Pełna niezależność oraz wspaniała zabawa! Dodatkowo, pomożemy Ci wrócić do miejsca startu!

 

 Kamizelki asekuracyjne - Instruktor dopilnuje, aby była ona poprwnie dobrana i odpowiednio zapięta. Kamizelka zapewnia bezpieczeństwo!

 Pagaje - rodzaj drewnianego wiosła. Dostępny w dwóch rozmiarach 120 i 140 cm

 Worek wodoszczelny - 10 litrowy na każdym pontonie

ZAREZERWUJ SWÓJ SPŁYW

bezpieczna przygoda dla każdego

 

TRASA SANOK - LISZNA

Dostępna: wtorek - niedziela

8 kilometrowa z Sanoka do Lisznej. Piękna widokowo, dwu godzinna trasa. Czas pełen relaksu, ucieczka przed skwarem i tłumem na szlakach oraz ciekawa i do tego bezpieczna przygoda dla całej rodziny.

CENA: 39 zł/osoba dorosła

CENA: 35 zł/dzieci do 15 roku życia

Poniżej 4 osób na pontonie cena ryczałtowa za ponton 150 zł

W cenie zawiera się: spływ pontonowy na trasie Sanok - Liszna, instruktaż dotyczący bezpieczeństwa i zasad pływania pontonem, zapewnienie sprzętu asekuracyjnego - kamizelki dobrane do wagi dla każdego uczestnika, pagaje, pontony NORD BOAT, worki wodoszczelne, przewóz kierowcy na miejsce startu spływu

 

TRASA SANOK - MRZYGŁÓD

Dostępna: poniedziałek

12 kilometrowa trasa z Sanoka do Mrzygłodu, to optymalne rozwiązanie jeśli chcemy spędzić trochę więcej wspólnego czasu na wodzie. 3 godzinna trasa gwarantuje piękne widoki i na pewno oderwie Was od wakacyjnego zgiełku. Relaks i świetny pomysł na wypoczynek ze znajomymi czy z rodziną.

CENA: 42 zł/osoba dorosła

CENA: 39 zł/dzieci do 15 roku życia

Poniżej 4 osób na pontonie cena ryczałtowa za ponton 150 zł

W cenie zawiera się: spływ pontonowy na trasie Sanok - Mrzygłód, instruktaż dotyczący bezpieczeństwa i zasad pływania pontonem, zapewnienie sprzętu asekuracyjnego - kamizelki dobrane do wagi dla każdego uczestnika, pagaje, pontony NORD BOAT, worki wodoszczelne, przewóz kierowcy na miejsce startu spływu


BEZPIECZEŃSTWO

  • Najwyższe standardy bezpieczeństwa, wypracowane kilkuletnim doświadczeniem.
  • Jest to spływ rekreacyjny, pływały z nami 3 letnie dzieci pod opieką uśmiechniętych rodziców oraz wycieczki emerytów.
  • Nie zatrudniamy przypadkowych ludzi, nasza kadra instruktorów i ratowników, ma za sobą wiele spływów pontonowych.
  • Działamy całkowicie legalnie, posiadamy wszystkie potrzebne zezwolenia i uprawnienia.

  SPRZĘT I OBSŁUGA

  • Nasze pontony to sprzęt z wysokiej półki, firmy NordBoat i Wats dostarczają sprzęt także służbom ratowniczym.
  • Pontony są niezatapialne, nie da się też go przypadkowo wywrócić.
  • Nie potrzebujesz doświadczenia inaczej niż w przypadku kajaków.

POWRÓT NA PARKING

Na końcu spływu, w miejscowości Liszna, czeka busik Zielonego Pontonu, który zabiera kierowców po odbiór samochodu do Sanoka. W tym czasie reszta załogi odpoczywa w zadaszonej wiacie tuż przy brzegu czekając na swój transport.

SKĄD STARTUJEMY?

Przyjeżdżając na wcześniej zarezerwowany spływ w Sanoku, samochód najlepiej zostawić na darmowym parkingu przy ulicy Białogórskiej 47 (naprzeciwko Hotelu Bona). Stamtąd nasze tabliczki pokierują Was dokładnie w miejsce gdzie rozpoczniecie spływ pontonowy. Start spływu znajdziecie po drugiej stronie mostu po lewej stronie, przekraczając go na pewno zobaczycie już nasze pontony czekające na Was przy brzegu.

MAPY SPŁYWÓW

Głównym kryterium dla nas jesli chodzi o wybór trasy spływu jest stan wody w danym okresie. Na poziom wody wpływ mają przede wszystkim regularne opady, ale także praca Zespołu Elektrowni Wodnych Solina-Myczkowce. Trudno przewidzieć pogodę na wiele miesięcy w przód, jednak z reguły doskonałe warunki do spływów w Bieszczadach panują już od kwietnia!


Co ze sobą zabrać? 

Odpowiednie buty – wybierając się na spływ pamiętajmy zawsze o odpowiednim obuwiu: najlepiej buty wodne lub sandały (ale nie klapki i japonki). Możemy płynąć oczywiście w trampkach lub innym obuwiu sportowym, ale musimy być przygotowani na ich zamoczenie.

Woda i batonik energetyczny – pamiętajmy o zabraniu ze sobą wody mineralnej lub innego napoju, szczególnie w upalne dni. Przy dłuższych spływach przydatne będą kanapki lub batoniki energetyczne.

Nakrycie głowy / krem do opalania – spływ pontonowy podczas upalnych dni to idealny sposób na zaznanie ochłody, pamiętajmy jednak o czapkach, kapeluszach czy chustach na głowę, które będą nas chronić przed mocnym słońcem. Zabierzmy ze sobą również kremy do opalania z filtrem UV.

JEŚLI CHCEMY BYĆ CAŁKOWICIE SPOKOJNI O NASZ SPRZĘT ELEKTRONICZNY ZALECAMY  ZOSTAWIĆ GO NA BRZEGU, UNIKAJĄC JEGO UTRATY (NP. GDY UPUŚCIMY GO DO WODY)

 

 

DOKUMENTY DO POBRANIA

REGULAMIN SPŁYWU

Każdy uczestnik powinien zapoznać się z regulaminem spływów pontonowych.

Pogoda