splywy-pontonowe-weekend_

RZEKAMI BIESZCZADÓW TYLKO ZIELONYM PONTONEM !

Zabierz rodzinę lub przyjaciół na wodną przygodę! Zafunduj sobie wspaniałe i bezpieczne wspomnienia z WAKACJI! Nie musisz znać terenu, pomożemy Ci wybrać odpowiedni odcinek rzeki, wyposażymy w dokładną mapę. Wypożyczasz doskonałej jakości ponton firmy NORD BOAT lub WATS przeznaczony dla 5 bądź 7 osób. Wszyscy uczestnicy zostają wyposażeni w kamizelki asekuracyjne, pagaje oraz worek wodoszczelny na odzież czy ręcznik! Pełna niezależność oraz wspaniała zabawa! Dodatkowo, pomożemy Ci wrócić do miejsca startu!

 

Trasa codzienna SANOK - LISZNA

DSC_3304

8 kilometrowa z Sanoka do Lisznej. Piękna widokowo, dwu godzinna trasa.  Czas pełen relaksu, ucieczka przed skwarem i tłumem na szlakach  oraz ciekawa i do tego bezpieczna przygoda dla całej rodziny.  

PN - PT godzina 11:00 

WEEKENDY  godzina 10:00 i 14:00 

 

 

CENY:

39 zł/osoba dorosła

35 zł/dzieci do 15 roku życia

Poniżej 4 osób na pontonie cena ryczałtowa za ponton 150 zł

Dodatkowe informacje

Bezpieczny spływ

Jest to spływ rekreacyjny jednak trzymamy się bardzo wysokich standardów bezpieczeństwa, zapewniając Wam komfort i świetną zabawę. Na sześciostopniowej skali trudności gdzie I oznacza najłatwiejsza a VI skaranie trudną rzekę, San plasuje się nawet poniżej I kategorii (między 0-I). Dlatego określamy je jako BARDZO ŁATWE –  pływały z nami 3 letnie dzieci pod opieką uśmiechniętych rodziców oraz wycieczki emerytów. Rzeka San na proponowanych odcinkach jest płytką rzeką – średnia głębokość to 30-40 cm – świetnie pokazuje to film. Trasy są dobrane tak, aby były bezpieczne, dostosowane do wieku oraz odpowiednie długie. Nasi instruktorzy, za każdym razem przeprowadzą krótkie szkolenie, w którym wyjaśnią jak zachowywać się na pontonie i jak sobie radzić z nim na wodzie. Każdy z uczestników obowiązkowo zakłada kamizelkę asekuracyjną, dobraną do wagi.

Nasz sprzęt

Nasze pontony to sprzęt z wysokiej półki. Firma NordBoat i WATS dostarczają sprzęt także służbą ratowniczym. Nie są to zwykłe ceratowe dmuchawce, ale bardzo wytrzymałe wyczynowe konstrukcje. Wysoka wytrzymałość materiału z którego jest zrobiona sprawia że jedyne na czym się skupiacie to przyjemność ze spływu. My dbamy o Wasze bezpieczeństwo. Pontony są niezatapialne, 5 komorowe wykonane z wytrzymałego kilkuwarstwowego tworzywa z siatką winylową w środku. Pontonu nie da się  też przypadkowo wywrócić. Pod względem bezpieczeństwa pontony są bardziej zalecane niż kajaki, którym przypadkowe wywrotki mogą się przydarzyć. Na każdym z pontonów jest także worek wodoszczelny (10l).

Co ze sobą zabrać?

Odpowiednie buty – wybierając się na spływ pamiętajmy zawsze o odpowiednim obuwiu: najlepiej buty wodne lub sandały (ale nie klapki i japonki). Możemy płynąć oczywiście w trampkach lub innym obuwiu sportowym, ale musimy być przygotowani na ich zamoczenie. Woda i batonik energetyczny – pamiętajmy o zabraniu ze sobą wody mineralnej lub innego napoju, szczególnie w upalne dni. Przy dłuższych spływach przydatne będą kanapki lub batoniki energetyczne. Nakrycie głowy / krem do opalania – spływ pontonowy podczas upalnych dni to idealny sposób na zaznanie ochłody, pamiętajmy jednak o czapkach, kapeluszach czy chustach na głowę, które będą nas chronić przed mocnym słońcem. Zabierzmy ze sobą również kremy do opalania z filtrem UV.

JEŚLI CHCEMY BYĆ CAŁKOWICIE SPOKOJNI O NASZ SPRZĘT ELEKTRONICZNY ZALECAMY  ZOSTAWIĆ GO NA BRZEGU, UNIKAJĄC JEGO UTRATY (NP. GDY UPUŚCIMY GO DO WODY)

splyw-pontonowy-sanem_-978x215

Wycieczka jednodniowa ze spływem pontonowym!

Mapa spływów

splywy-pontonem-mapa

Skąd startujemy?

Darmowy Parking na ul. Białogórskiej k. mostu na Sanie

Powrót na miejsce startu

busNa końcu spływu, w miejscowości Liszna, czeka busik Zielonego Pontonu, który zabiera kierowców po odbiór samochodu do Sanoka. W tym czasie reszta załogi odpoczywa w zadaszonej wiacie tuż przy brzegu po spływie czekając na transport.

Zarezerwuj ponton

Rezerwacja ZielonegoPontonu