Spływy pontonowe w Bieszczadach dla Grup Zorganizowanych - Rzeką San
PROMOCJE
Ciesz się relaksem na pontonie
skorzystaj ze zniżek na atrakcje.

Z Zielonym Pontonem zwiedzasz atrakcje taniej!

Cieszymy się ze zdecydowaliście się na Przygodę na Sanie z Zielonym Pontonem.  Aby maksymalnie umilić Wasz dzień ze spływem, wdrożyliśmy program partnerski, dzięki któremu korzystając ze spływu otrzymasz rabaty na ciekawe atrakcje.

 

Krok 1.  Skorzystaj ze spływu i doświadcz relaksu i kontaktu z naturą. 

Krok 2. Zachowaj Bilet. skorzystaj z rabatów!

Bilet, który otrzymujesz na wycieczkach jednodniowych Biura Podróży PAWUK, jest jednocześnie kuponem rabatowym. Wspólnie z naszymi partnerami postanowiliśmy aby zaproponować Wam wybrane atrakcje w promocyjnych cenach. Możesz skorzystać z wszystkich promocji pokazując jeden bilet!!

 1. RABAT – 5 zł/osobę na wycieczki jednodniowe z Biurem Podróży PAWUK  Sprawdź tutaj!
 2. HIT! Darmowa DEGUSTACJA CZEKOLADY w Pijalni czekolady M.Pelczar w Sanoku. http://mpelczar.pl
 3. RABATY 10% u naszych partnerów:
  1.  BILET: Wyjątkowa podróż w przeszłość w SZKOLE GINĄCYCH ZAWODÓW  w Uhercach Mineralnych 137  http://ginacezawody.pl/pl
  2.  BILET: Rejs widokowy statkiem BRYZA z Polańczyka http://bryza.bieszczady.pl/
  3.  ZAKUPY: Wyjątkowe smaki w Podkarpackiej Destylarni OKOWITY  Długie ul. Sanocka 123
  4. WYPOŻYCZALNIA: Wypożyczenie rowerów w OW . SOLNY w Dołżycy 

Regulaminy promocji

1) Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z Promocji „Zachowaj Bilet, skorzystaj z promocji”, który to kupon wystawiany jest ZielonyPonton.pl Paweł Wójcik z siedzibą w Zagórzu, przy ulicy Kruczej 79, 38-540 Zagórz NIP: 687 183 61 47.
2) Kupon rabatowy uprawnia do 10 % zniżki w wybranych atrakcjach w Bieszczadach – wymienionych na kuponie, a wymienieni usługodawcy zobowiązali się go respektować.
3a) Rabat 10% udzielany jest w kasie /miejscu poboru opłat itp.

3b)  Darmowa degustacja czekolady w pijalni czekolady M.Pelczara w Sanoku, 
4) Rabat 10% jest jednorazowy i tyczy się jedynie biletów wstępów do atrakcji. 
5) Rabat oraz pakiet degustacyjny można otrzymać jedynie na ilość osób, która widnieje na odwrocie kuponu rabatowego (bilecie na spływ ZielonymPontonem.pl )
6) Rabaty nie łączą się z innymi promocjami – np. podczas promocyjnych wejść np. „weekend za pół ceny”, trzeba wybrać jedną promocję, która jest korzystniejsza w danej chwili dla Klienta.
7) Rabaty nie mogą byś sumowane, podczas jednego zakupu biletów można skorzystać tylko z jednego kuponu rabatowego.
8) Kupon rabatowy jest ważny 30 dni od dnia pływu (Data na sekcji Bilet)
9) Posiadaczowi kuponu rabatowego nie przysługuje prawo do otrzymania równowartości rabatu w formie ekwiwalentu pieniężnego.
10) Wszelkie reklamacje związane z promocją, o której mowa w regulaminie, należy kierować pisemnie bezpośrednio do Wystawcy pod adresem kontakt@ZielonyPonton.pl
11) Wykorzystanie kuponu oznacza zgodę Uczestnika promocji na warunki niniejszego regulaminu.
12) W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem będą miały zastosowanie odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.
13) Odpowiedzialność Wystawcy względem uczestnika Promocji, jest każdorazowo ograniczona do wysokości kuponu rabatowego.
14) Administratorem danych osobowych zebranych podczas Akcji promocyjnej kupon rabatowy jest ZielonyPonton.pl Paweł Wójcik z siedzibą w Zagórzu, przy ulicy Kruczej 79, 38-540 Zagórz, adres do korespondencji :ul Bieszczadzka 5 ,38-540 Zagórz.
15) Uczestnicy mają prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania. Podane dane będą przetwarzane w celu realizacji przeprowadzenia Akcji promocyjnej „kupon rabatowy”. Podanie danych osobowych przez Uczestnika jest dobrowolne, choć niezbędne dla prawidłowego przeprowadzenia Akcji promocyjnej.
16) Regulamin wchodzi w życie z dniem 1 maja 2021 r.