CENA zawiera:

  • spływ pontonowy ,
  • obsługa, 
  • opieka ratownika,
  • instruktaż dotyczący bezpieczeństwa i zasad pływania pontonem,
  • zapewnienie sprzętu asekuracyjnego - kamizelki dobrane do wagi dla każdego uczestnika,
  • pagaje,
  • pontony NORD BOAT i WATS 5 i 7 osobowe,
  • Ubezpieczenie NNW dla każdego uczestnika

SANOK

LISZNA

Ilość kilometrów

8km

Czas trawania

1,5 - 2 godziny

Ognisko

TAK

Dostępność

kwiecień - wrzesień

TRASA WAKACYJNA

ZWIERZYŃ

HOCZEW

Ilość kilometrów

10 km

Czas trawania

2,5 godziny

Ognisko

NIE

Dostępność

kwiecień - maj

NA ZAMÓWIENIE

LESKO

ZAGÓRZ

Ilość kilometrów

13 km

Czas trawania

3,5 godziny

Ognisko

NIE

Dostępność

kwiecień- maj

NA ZAMÓWIENIE

RAFTING

Górny San

 

 

 

TYLKO WCZESNĄ WIOSNĄ

 

 

Bezpieczeństwo czyli PRZYGODA  w kontrolowanych warunkach

 

 

DLACZEGO PONTONY?

 

 

GWARANCJA BEZPIECZNEJ PRZYGODY! Sprzęt jaki posiadamy to pontony raftingowe. Charakteryzują się nieprzeciętną wytrzymałością, nie uszkodzą ich kamienie, nie ma możliwości ich przebicia, posiadają 7 niezależnych komór powietrznych. Są bardzo stabilne na wodzie, ryzyko wpadnięcia do wody jest zerowe. Obsługa pontonu jest bardzo prosta i po kilkunastominutowym przeszkolenie każdy da sobie radę. Pontony polecamy szczególnie grupom, które po raz pierwszy chcą wypróbować spróbować tego rodzaju aktywności.  Nie trzeba nawet umieć pływać!  Wiemy z doświadczenia, że grup które już kiedyś doświadczyły spływów pontonowych nie musimy przekonywać jak doskonały jest to wypoczynek 🙂 

 


 

 

 

TRASA

 

 

Mamy kilka propozycji tras dla grup zogranizowanych. Ich dostępność w największym stopniu uzależnowna jest od stanu wody na Sanie. Największy wybór tras mamy od marca do końca maja. Naszą trasą, na której możemy pływać cały rok jest 8 kilometrowa trasa Sanok-Liszna.  To jedna z najciekawszych propozycji jakie znajdziecie w naszej ofercie. Trasa do Lisznej to jednocześnie piękny krajobrazowo odcinek oraz jedna z najbezpieczniejszych tras dla początkujących grup. Rzeka San po której pływamy w międzynarodowej skali trudności rzeki WW(ang. white water)jest zaliczana do najłagodniejszych/rekreacyjnych. Przy odpowiednim stanie wody możliwe są także inne trasy, które konsultujemy z grupą indywidualnie. 


 

 

 

OBSŁUGA

 

 

O bezpieczeństwo waszej grupy dba najbardziej doświadczona w regionie kadra! Pływamy regularnie od 2014 roku w niezmiennym składzie. Traktujemy kwestie bezpieczeństwa bardzo poważnie,   jako jedyny organizator spływów mamy nawiązaliśmy stałą współprace z Bieszczadzkim Centrum Ratownictwa Wodnego LESTUR.  Ratownicy mają  na wyposażeniu rzutki oraz rozbudowaną apteczkę R1.  Instruktorzy Zielonego Pontonu posiadają ogromne doświadczenie zdobyte na ogromnej ilości spływów z różną specyfiką grup. Oprócz tego są uczestnikami wielu szkoleń i kursów, w ciągu roku organizujemy około 150 spływów pontonowych rocznie.


 

 

DLA KOGO SPŁYW?

 

 

Pływanie na pontonach jest dla każdego! Świetnie poradzą sobie grupy przyjaciół, grupy firmowe i integracyjne jak i seniorzy. Pontony płyną z nurtem rzeki, więc jest to bardzo relaksacyjny spływ. Zawsze w konsultacji z grupą jesteśmy w stanie przygotować spływ pod indywidualne wymagania i zmodyfikować go tak aby każdy mógł z niego skorzystać.

 


REZERWACJE

DOKONAJ REZERWACJI

w wygodny dla Ciebie sposób!

TELEFONICZNIE

697 075 795

13 30 67 888 

Pn-pt - 9:00-18:00

Jak przebiega spływ Zielonym Pontonem?  

Po wcześniejszej rezerwacji i ustaleniu szczegółów dotyczących spływu grupa przyjeżdża na umówione miejsce (wskazujemy miejsce gdzie bezpiecznie i darmowo zaparkujecie autokar)

1. Przejście z autokaru na miejsce rozpoczęcia spływu (ok. 400 m).

2. Spotkanie grupy z instruktorami i ratownikami.

3. Instruktorzy w pierwszej kolejności pomogą Wam prawidłowo dobrać kamizelki asekuracyjne oraz pozostały sprzęt.

4. Dopilnujemy aby każdy miał prawidłowo zapiętą kamizelkę.

5. Wspólnie dobierzemy się w załogi, zasugerujemy w razie wątpliwości właściwą konfigurację.

6. Przeprowadzimy krótkie szkolenie – dotyczące bezpieczeństwa nad wodą oraz nauczymy się jak wspólnie sterować pontonem.

7. Wodujemy pontony i wspólnie płyniemy do końcowej przystani.

8. Na końcu spływu będzie czekał już autokar – a jeśli zechcecie zorganizujemy Wam ognisko z pysznymi kiełbaskami.

Opcje dodatkowe 

Spływ pontonowy można wzbogacić o inne atrakcje! Świetnym zwieńczeniem takiej wyprawy jest np. organizacja ogniska na brzegu - zmęczeni zgłodniejemy - a regionalne brzozowskie kiełbaski najlepiej smakują z ogniska nad Sanem, zwłaszcza jak popijemy je herbatą z dzikiej mięty! 

 

OGNISKO

+ 15 zł

 

CATERING

Cena dostosowana do budżetu grupy


FAQ

Czy będziemy mokrzy? Jak się ubrać? Czy każdy wiosłuje? czyli NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Dokumenty do pobrania