SPŁYWY PONTONOWE

dla grup dorosłych 

Proponujemy Wam relaks doskonały, oderwanie od rzeczywistości, popłyniecie z prądem, dotknięcie natury, wspaniała przygoda! Proponujemy Wam spływ Sanem – Zielonym Pontonem. To doskonała propozycja aktywnego wypoczynku w Bieszczadach. W bezpiecznych 5 lub 7 osobowych pontonach będziemy pracować jak jedna osoba, ciesząc się własnym towarzystwem, integrując się. Przyroda Doliny Sanu zaskakuje. Całkowicie zmienia swój charakter i już nie przypomina tej górskiej Bieszczadzkiej Puszczy.

 

Bardziej przypomina brzegi Amazonki. Towarzyszą nam wspaniałe okazy dzikich ptaków, kaczek odciągających od gniazd, skaczące ponad powierzchnie pstrągi. Dzika przyroda jest z nami za pan brat, a my nie czujemy się jak nieproszeni goście. Tereny te są wprost wymarzone na pontonowe podróże. Wyobraźcie sobie, że niemal cały czas płyniemy otoczeni lasami, pod nami jaskrawo-seledynowe wodorosty i uciekające spod pontonu pstrągi, czasem skaczące nad powierzchnię wody. Eskortują nas dzikie ptaki. Jest cudownie! W ciepłe dni aż trudno oprzeć się pokusie schlapania się w czystej górskiej wodzie! W niektórych okresach (kwiecień -maj i po dużych deszczach) możliwe są spływy górnym odcinkiem Sanu. Tam możemy nawet spotkać stado żubrów przechodzące pod wodę. Zapraszamy Was na spływy o różnej długości – od krótkich, rekreacyjnych po całodniowe wyprawy!

Proponowane warianty spływów

Cena spływu zawiera

W cenie zawiera się: spływ pontonowy na wybranej trasie, opieka instruktorów, opieka ratownika WOPR, instruktaż dotyczący bezpieczeństwa i zasad pływania pontonem, zapewnienie sprzętu asekuracyjnego - kamizelki dobrane do wagi dla każdego uczestnika, pagaje, pontony NORD BOAT, worki wodoszczelne, Ubezpieczenie NNW dla każdego uczestnika

Trasy spływów

Zobacz proponowane warianty tras

Wyświetl

BEZPIECZEŃSTWO

Najwyższe standardy bezpieczeństwa, wypracowane kilkuletnim doświadczeniemNie zatrudniamy przypadkowych ludzi, nasza kadra instruktorów i ratowników, ma za sobą wiele spływów pontonowych. Działamy całkowicie legalnie, posiadamy wszystkie potrzebne zezwolenia i uprawnienia.

  SPRZĘT I OBSŁUGA

Nasze pontony to sprzęt z wysokiej półki, firmy NordBoat i Watts dostarczają sprzęt także służbą ratowniczym.Pontony są niezatapialne, nie da się też go przypadkowo wywrócić.Nie potrzebujesz doświadczenia inaczej niż w przypadku kajaków.


MOŻLIWOŚĆ ROZSZERZENIA SPŁYWU O:

Catering na spływach

Smaczne zakończenie spływu

Wyświetl

 


 

JEŚLI CHCEMY BYĆ CAŁKOWICIE SPOKOJNI O NASZ SPRZĘT ELEKTRONICZNY ZALECAMY  ZOSTAWIĆ GO NA BRZEGU, UNIKAJĄC JEGO UTRATY (NP. GDY UPUŚCIMY GO DO WODY)

Co ze sobą zabrać? 

 

Odpowiednie buty – wybierając się na spływ pamiętajmy zawsze o odpowiednim obuwiu: najlepiej buty wodne lub sandały (ale nie klapki i japonki). Możemy płynąć oczywiście w trampkach lub innym obuwiu sportowym, ale musimy być przygotowani na ich zamoczenie.

 

Woda i batonik energetyczny – pamiętajmy o zabraniu ze sobą wody mineralnej lub innego napoju, szczególnie w upalne dni. Przy dłuższych spływach przydatne będą kanapki lub batoniki energetyczne.

 

Nakrycie głowy / krem do opalania – spływ pontonowy podczas upalnych dni to idealny sposób na zaznanie ochłody, pamiętajmy jednak o czapkach, kapeluszach czy chustach na głowę, które będą nas chronić przed mocnym słońcem. Zabierzmy ze sobą również kremy do opalania z filtrem UV.


REGULAMIN SPŁYWU

Każdy uczestnik powinien zapoznać się z regulaminem spływów pontonowych. ZOBACZ