Wyjazd integracyjny w Bieszczady

Dlaczego warto go zorganizować?

Wyjazd integracyjny w firmie.
Mamy świadomość tego, że aktualnie to może być temat abstrakcyjny. Nie mniej cofnijmy się wspomnieniami do pięknego 2019 roku i wyobraźmy sobie nasze wspaniałe spotkania integracyjne. Przyjemnie prawda? Teraz przeskoczmy do przodu i zaplanujmy fajną podróż na przyszłość. Miejsce, gdzie zabierzemy naszych pracowników czy znajomych na wyjazd integracyjny po pandemii? Na pewno musi to być wyjątkowe miejsce, ponieważ każdy z osobna, a wszyscy razem jeszcze bardziej na to zasłużyli. My znamy takie miejsce i teraz Wam o nim opowiemy.

Wyjazd integracyjny a pandemia

Przed pandemią team building miał się dobrze i był silnie rozwinięty. Pracownicy korporacji często mieli możliwość wyjazdu na weekend integracyjny. Firmy w swoich budżetach planowały wydatki na piknik motywacyjny lub wyjazd. Psychologia biznesu i zarządzania stanowczo głosiła, że zadowolony, doceniony i wypoczęty pracownik, to największy skarb. A jeśli mamy szczęście posiadać taki zespół, który nie dość, że zadowolony to jeszcze zgrany, to już w ogóle szef może być w siódmy niebie, bo firma stoi na stabilnych filarach.
Pracownicy na wyjeździe integracyjnym.
Jednak czas pandemii wszystko zmienił, pracownicy siedzą w zamkniętych działach lub klikają tylko do siebie z prywatnych mieszkań. Czy mają tego dość? Oczywiście, że tak. Dla świeżości umysłu Twoich pracowników i zespołu przygotuj się już dziś do wyjazdu integracyjnego, którym możesz zmienić relacje w Twojej drużynie i naprawić w kilka dni to, co pandemia zniszczyła przez 1,5 roku.

Jaki powinien być idealny wyjazd integracyjny?

Idealny wyjazd integracyjny po taki, który otworzy pracowników na siebie i zespoli ich ze sobą. Doświadczenie podpowiada nam, że konkursy i zawody to nie zawsze najlepsze rozwiązanie. Nie unikajmy ich, jednak niech nie stanowią one głównego programu integracji, ponieważ zawsze ktoś musi przegrać, a nikt tego nie lubi. Zabierzmy ludzi w Bieszczady, dajmy im przestrzeń i wolność po miesiącach ograniczeń w mieszkaniach i biurach. Pozwólmy pobiegać po połoninach, pospacerować po szczytach, niech wspólnie zbudują szałas lub rozpalą ogromne ognisko. Impreza może trwać do rana, a drewna nie zabraknie. Dobra organizacja, fajne miejsce, dograne szczegóły i celu wyjazdu integracyjnego możemy być pewni. Zespół zostanie scalony na długi czas.

Dlaczego Bieszczady są idealne na wyjazd integracyjny?

Poza wspomnianą wyżej przestrzenią jest kilka ciekawych rzeczy do robienia w Bieszczadach, które podczas wyjazdu mocno scementują nam zespół. Szukaj atrakcji, które w ukrytych celach niosą wyraźnie dobrą zabawę, ale osób uczestniczących. Pamiętaj, że zanim będzie grill i alkohol trzeba porobić coś ekscytującego, o czym będziecie rozmawiać przy ognisku.

Spływ pontonowy Sanem

Na początek zaproponujemy spływy pontonowe Sanem. Wyjazdy nastawione na treści związane z budowaniem zaufania w zespole zrealizują swoje cele podczas takiej atrakcji. Załoga na pontonie będzie nie tylko się dobrze bawić, ale także współpracować. Uczestnicy wyjazdu będą musieli sobie zaufać i pomagać. Niekiedy trzeba też pomóc innej załodze, dzięki czemu obsada firmy integruje się całościowo.

Geocaching

Geocaching to współczesna zabawa terenowa, która polega na szukaniu skarbów za pomocą sygnału GPS. Profesjonaliści z Bieszczad zadbają o przygotowanie odpowiedniego programu pod wielkość i charakter Waszej firmy. Atrakcja polega nie tylko na użyciu nadajnika GPS, ale także wykrywaczy metalu, saperki, busoli, odtwarzaczy mp3, lokalizatorów i wielu innych. Czujecie tę adrenalinę i podekscytowanie w czasie zabawy? Lepiej już zacznijcie planować wyjazd integracyjny w Bieszczady i gromadźcie informacje na jego temat.
Wyjazd integracyjny - geocaching.

Gry terenowe

Gry terenowe dla dorosłych prowadzone w wysiedlonych bieszczadzkich miejscowościach to jest coś, co sprawi, że wyjazd będzie tajemniczy. Myśleliście, że gra terenowa to tylko podchody i to dobre dla dzieciaków? Oj, jesteście w dużym błędzie. Miejskie gry stały się popularne w większych miastach, na pewno z nich korzystaliście, ale czy próbowaliście czegoś na odludziu? Weekendu integracyjny i pracownicy korporacji w opuszczonej wsi bieszczadzkiej. Najlepiej jeszcze przywiezieni autobusem z zasłoniętymi oczami. Już czujemy ten dreszcz emocji na Waszym ciele i nie możemy doczekać się realizacji tego zlecenia.

Przepis na owocny wyjazd integracyjny

Mając na uwadze informacje zaprezentowane powyżej, czujecie już satysfakcję po takiej zabawie, kiedy umorusani błotem wrócicie do pensjonatu wykąpać się przed ogniskiem? O czym będą rozmawiać uczestnicy wyjazdu na wieczornej imprezie? O planie waszej produkcji, czy o tym jak wspólnie spędzili dzień? Czy taki był cel wyjazdu integracyjnego? Gratulujemy świetnego wyboru. Pamiętajcie, że dla polskich pracowników udana impreza to coś ważnego. Pamiątkowe zdjęcia, dobrana obsada instruktorów, odpowiednie treści integrujące to przepis na owocny weekend integracyjny. Polska ma wiele fajnych miejsc na wyjazdy dla przepracowanych osób. Szukaj ich z głową i pamiętaj o zakątkach polskich Bieszczad.
Spływ Sanem z RMF FM - wspólna zabawa.