Formularz rezerwacji

Błąd

Niepoprawny parametr.

Dziękujemy za wybranie spływów z ZielonyPonton.pl

Prosimy o podanie danych do rezerwacji:

 1. WPISZ liczbę osób (dorosłych, dzieci do 18 lat oraz dzieci do 4 roku życia).
 2. W przypadku rezerwacji dla 2-3 osób zwykle łączymy załogi pontonów (np. 2 rezerwacje po 2 osoby). Jeśli chcesz zarezerwować cały ponton tylko dla siebie zaznacz opcję „TAK REZERWUJĘ CAŁY PONTON”.

  W przypadku rezerwacji dla minimum 4 osób nie łączymy załóg – płyniecie we własnym gronie.  

 3. WPISZ Imię i Nazwisko osoby rezerwującej oraz numer kontaktowy. WSZYSTKIE pola są obowiązkowe, aby rezerwacja się powiodła. 
 4. Musisz zapoznać się z Regulaminem spływów organizowanych przez ZielonyPonton.pl oraz polityką prywatności.
 5. Kliknij „Złóż rezerwację”.

  Jeśli wyświetli się komunikat inny niż „Twoja rezerwacja została pomyślnie zarejestrowana w systemie” i wystąpił jakiś błąd – prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 697 075 795.

  Dla Twojej wygody pobieramy jedynie minimalną ilość danych niezbędnych do rezerwacji pontonu. Twoje dane są bezpieczne, przetwarzamy je zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

2. Po złożeniu rezerwacji:

Otrzymasz sms-a z potwierdzeniem rezerwacji oraz wskazówkami jak dojechać na początek spływu.

Sms wysyłany jest przez automatyczny system. Bardzo prosimy o kontakt pod numerem telefonu 697 075 795, jeśli sms z potwierdzeniem rezerwacji nie dotrze w ciągu 2-3 minut, zweryfikujemy poprawność wpisanego w rezerwacji numeru kontaktowego i wyślemy ponownie potwierdzenie (system nie wysyła potwierdzeń na numery zagraniczne, ale rezerwacja jest odnotowana w systemie).

3. Do zobaczenia nad Sanem 🙂