W cenie zawiera się:

  • spływ pontonowy ,
  • opieka instruktorów,
  • instruktaż dotyczący bezpieczeństwa i zasad pływania pontonem,
  • zapewnienie sprzętu asekuracyjnego - kamizelki dobrane do wagi dla każdego uczestnika, kombinezony piankowe
  • pagaje,
  • pontony NORD BOAT i WATS,
  • Ubezpieczenie NNW dla każdego uczestnika

Ilość kilometrów

30 km

Czas trwania

3 - 4 godziny

Ognisko

Tak

Dostępność

kwiecień - maj

 

Informacje dodatkowe 

OGNISKO

W CENIE

Trasa spływu Górnym Sanem przebiega przez 3 wysiedlone miejscowości. Przybijemy do brzegu w Tworylnem – w miejscu dawnych bojkowskich zagród rozpalimy ognisko, niczym Bear Grylls – poszukamy chrustu, drewna a ogień wykrzeszemy. Jedzenie będzie już iście królewski – kiełbaski – proziaki, gulasz  kociołka podgrzewany na ognisku. Sałatka z liści czosnku niedźwiedziego – jeśli będzie rósł nad brzegami Sanu. Po ognisku przespacerujemy się po terenie wysiedlonych miejscowości. Wczesną wiosną doskonale widać zarysy dawnych zabudowań , studni itp. Takie otoczenie potęguje smak ....  🙂

Bezpieczeństwo czyli PRZYGODA  w kontrolowanych warunkach

 

 

DLACZEGO PONTONY?

 

WIĘKSZY NURT POKONAMY Z ŁATWOŚCIĄ! Sprzęt jaki posiadamy bez problemu poradzi sobie na najbardziej wymagających rzekach. Jest wytrzymały, wywrócenie go jest praktycznie nie wykonalne, a kamienie w żadne sposób nie uszkodzą pontonu. Siedząc prawidłowo w pontonie nie ma możliwości abyśmy wpadli do wody. Nauka pływania pontonem przychodzi bardzo szybko, jest intuicyjna, poradzą sobie najmłodsi jak i starsze osoby. Podczas spływu na odcinku górnego Sanu, płynie z Wami instruktor, który będzie Wam pomagał podczas całego spływu.


 

 

 

 

TRASA

 

Proponowana trasa to zdecydowanie bardziej dziki odcinek Sanu, co czyni go wyjątkowo pięknym i zawsze robiącym wrażenie na uczestnikach spływu. Płynąc otaczają nas piękne widoki, wśród których, zawsze odkryjesz coś nowego: ukryty wodospad, pozostałości po nieistniejących miejscowościach, czy przebiegającą zwierzynę. Płyniemy około 30 kilometrów, zajmie nam to od 3 do 4 godzin. W międzyczasie zatrzymamy się, aby wspólnie rozpalić ognisko, zjeść gulasz, odkryć zapomnianą już miejscowość. Po krótkiej regeneracji ruszymy dalej do miejscowości Rajskie. Nurt w tym okresie jest zdecydowanie szybszy, napotkamy kaskady, na pewno serce zabije troszkę szybciej. Nie jest to spływ, który można nazwać ekstremalnym, ale jest to zdecydowanie ciekawa przygoda w bezpiecznych dla płynących warunkach.


 

 

 

OBSŁUGA

 

Podczas spływu na górnym Sanie, na każdym pontonie będzie czuwał nad Waszym bezpieczeństwem nasz instruktor.  Nasza kadra to wykwalifikowani i doświadczeni ludzie, którzy mają za sobą wiele spływów z różnorodnymi grupami, od najmłodszych, po grupy seniorów czy osoby niepełnosprawne. Pływamy tylko na sprawdzonym przez nas odcinku trasy wyposażeni w apteczkę ratowniczą R1.


REZERWACJE

DOKONAJ REZERWACJI

w wygodny dla Ciebie sposób!

TELEFONICZNIE

697 075 795

13 30 67 888 

Pn-pt - 9:00-18:00


Czy będziemy mokrzy? Jak się ubrać? Czy każdy wiosłuje? Czyli NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

FAQ

Dokumenty do pobrania