Przygoda na Sanie - dla rodzin

Poniższa wycieczka odbywa dwa razy w tygodniu (Środy i Niedziele). Można wziąć udział z jednego z kilkunastu przystanków w Bieszczadach

W Planie wycieczki

Góra Sobień 

rezerwat i miejsce, w którym znajdują się ruiny dawnego zamku rodu Kmitów. Zamek został opuszczony w XV wieku. W komnatach zamku gościł Władysław Jagiełło i jego żona Elżbieta Granowska w czasie swojego wesela. Dziś ruiny to przede wszystkim malowniczy punkt widokowy na Dolinę Sanu oraz Bieszczady. To wspaniałe i urokliwe miejsce które często bywa omijane przez odwiedzających region

Bunkier Linii Mołotowa

radziecki schron bojowy z okresu II Wojny Światowej, cześć tzw. systemu Linii Mołotowa – jednej z największych linii umocnień na świecie

SPŁYW ZIELONYM PONTONEM

jest najbezpieczniejszą formą spływów rzecznych w Bieszczadach, siedzimy w 5 i 7 osobowych zielonych pontonach, siedząc wysoko na burtach, w pontonie nie ma wody. Każdy z uczestników otrzymuje pagaj do wiosłowania, ale nurt sam nas niesie – z wolna zmieniają się krajobrazy. Spływ pontonowy jest idealny np. do rodzin z dziećmi (najmłodszy uczestnik 8 mc-y), seniorów, a nawet osób z nieznacznym stopniem niepełnosprawności. Bezpieczna PRZYGODA dla każdego.

 Ognisko na brzegu rzeki

spróbujemy lokalnych smakołyków: kiełbaska brzozowska, ciepła herbatka z dodatkiem dzikiej mięty (rośnie na brzegach rzeki), proziak – rodzaj podpłomyka z masłem wymieszanym z czosnkiem niedźwiedzim.

Zwiedzanie Sanoka - Skarbca Bieszczadów

Spacer po najciekawszych częściach miasteczka między innymi: Wzgórze Zamkowe z Zamkiem, Rynek, Starówkę, Ławeczkę Dobrego Wojaka Szwejka.

Dawny klasztor w Zagórzu

położony na wzgórzu kompleks ruin klasztornych z XVIII wieku. Na klszator prowadzi ciekawa droga krzyżowa, gdzie każda stacja to dzieło innego bieszczadzkiego artysty. Mury obronne klasztoru zostały zrekonstruowane a na dawnej wieży dzwonnicy znajduje się wieża widokowa z widokiem na Dolinę Rzeki Osławy oraz Góry Słonne.

Już od 80 zł/osoba

Wycieczkę z naszym planem jest realizowana transportem, którym podróżuje grupa. Cena przy minimum 20 uczestnikach.

Oferta z naszym autokarem 120/110 PLN

Wycieczkę z naszym planem jest realizowana transportem, którym podróżuje grupa. Cena przy minimum 20 uczestnikach.

 

 

w cenie wycieczki: realizacja planu wycieczki,  opieka licencjonowanego przewodnika, spływ pontonowy, opieka ratownika i instruktorów w trakcie spływu, wyposażenie na spływie: kamizelki asekuracyjne, pagaje, worek wodoszczelny, posiłek na brzegu rzeki, ubezpieczenie NNW + aktywności sportowe, opłaty parkingowe, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów.

wycieczka szkolna Bieszczady, atrakcje dla szkół Bieszczady, spływy pontonowe grupa szkolna

Przygoda na Sanie czeka!

jeśli jesteś zainteresowany wycieczką zapraszamy do kontaktu, szczegółowo odpowiemy na Twoje pytania.

Opcje dodatkowe dla grup

Jest to propozycja doskonała dla grup, które w sposób aktywny chcą wypocząć w Bieszczadach.  Doskonały pomysł na wycieczki integracyjne i firmowe!

Degustacja w winnicy od 20 osób + 25 PLN

Odwiedzimy winnice Dolina Sanu, gdzie spróbujemy wyśmienitych win (6 rodzajów) wraz z lokalnymi serami.

Menu regionalne na ognisku od 20 osób od 20 zł

Dłużej posiedzimy na ognisku, próbując węgierskiego gulaszu, prosiaków, wypieków, pstrąga itp.