NA CZYM POLEGA ONE MINUTE TASK?

 

One Minute Task to turniej składający się z konkurencji opartych na przedmiotach codziennego użytku lub takich których częściej używaliśmy w dzieciństwie (np. kubkach, widelcach, balonikach, rajstopach, piłeczkach pingpongowych itp.). Jesteście podzieleni na drużyny, gdzie każdy uczestnik zespołu staje na przeciw drugiego uczestnika przeciwnej drużyny i macie minutę na wykonanie powierzonego Wam zadania. Liczba konkurencji jakie możemy przygotować jest ogromna i zawsze staramy się wybrać najciekawsze, tak aby każdy mógł się doskonale przy nich bawić. Oprócz elementu rywalizacji, One Minute Task to przede wszystkim źródło świetnej zabawy dla wszystkich drużyn, a także doskonały pomysł na wspólną integrację.

 

JAK WYGLĄDAJĄ

PRZYKŁADOWE KONKURENCJE?

CENNIK

CENA ONE MINUTE TASK jest zależna od ilości uczestników

już od 20 zł/dzieci i młodzież

Poniżej 25 osób jest to opłata stała 500 zł.

już od 25 zł/osoby dorosłe

Poniżej 25 osób jest to opłata stała 600 zł.

 za 3-4 godzin zabawy

Organizator w cenie zapewnia: obecność i nadzór instruktora całej imprezy, cały sprzęt potrzebny do realizacji zabawy, transport do 50 km od Zagórza, pamiątkowe dyplomy

Czego nie obejmuje cena:  wynajmu miejsca, w którym realizowane są gry i zabawy, innych nagród rzeczowych (istnieje możliwość indywidualnego skonsultowania i skalkulowania ewentualnych propozycji nagród)

integracja w Bieszczadach, wyjazd firmowy Bieszczady, atrakcje dla grup Bieszczady

REZERWACJE

DOKONAJ REZERWACJI

w wygodny dla Ciebie sposób!

TELEFONICZNIE

 

697 075 795

13 30 67 888 

Pn-pt - 9:00-18:00