OLIMPIADA SPORTÓW DZIWNYCH

Olipmiada sportów dziwnych, jest doskonałym pomysłem jeśli chcecie spędzić akwtywnie czas z grupą znajomych. Może to być grupa przyjaciół lub integracja firmowa. Cała rywalizacja składa się z trzech konkurencji. Pierwszą z nich jest mecz piłki nożnej w kulach Bumper Ball, czyli dmuchanych kulach, z których wystają jedynie nogi. Mecz jest bezpieczny, angażuję i dostarczy wiele świetnej zabawy. Gra odbywa się w 10 kulach. Kolejna konkurencja to Arrow Tag, czyli łucznicza bitwa, w której musimy wyeliminować drużynę przeciwną za pomocą specjalnie zaprojektowanych i bezpiecznych strzał. To połączenie paintball`a, gry w dwa ognie i konkursu strzeleckiego. Ostatnią rywalizacją jest turniej One Minute Task - Minutowe wyzwanie. Na pierwszy rzut oka konkurencje jakie przygotowujemy dla Was (mamy ich ponad 20) wyglądają na pozornie łatwe, ale nic bardziej mylnego. Nie jeden uczestnik przekonał się, jak trudne może okazać się np. zdmuchnięcie balonem kubka ze stołu. Sprawdzimy Wasz spryt i umiejętność pracy zespołowej, bo to ona będzie tutaj kluczem do sukcesu. Przede wszystkim jednak to źródło świetnej zabawy dla całej grupy

paintball-atrakcje-bieszczady
integracja w Bieszczadach, wyjazd firmowy Bieszczady, atrakcje dla grup Bieszczady

 

BEZPIECZEŃSTWO

 

Sprzęt wykorzystywany podczas organizacji olimpiady sportów dziwnych jest bardzo bezpieczny. Każdy z zawodników przed każdą z konkurencji jest przeszkalany przez instruktorów, oprócz tego cały czas czuwają nad Waszym bezpieczeństwem.  W przypadku Archery Tag dostajecie łuk o lekkim naciągu, specjalnie zaprojektowaną strzałę zakończoną miękką gąbką gwarantującą bezpieczeństwo. Dodatkowo głowę ochrania maska.

atrakcje-bieszczady-dzieci-młodzież

 

WAŻNE INFORMACJE PRAKTYCZNE

  1. Miejsce rozgrywek powinno mieć wystarczającą powierzchnię.
  2. Powinno być płaskie, równe – bez nierówności terenu, w bezpiecznej odległości od dużych stoków, stromizn i rowów.
  3. Musi posiadać bezpieczną odległość od miejsc przebywania innych ludzi, okien, szyb samochodów.
  4. Każdorazowo miejsce musi być zaakceptowane wcześniej przez instruktorów.

CENNIK

CENA

Jest ustalana indywidualnie, w zależności od wyboru ilości atrakcji 

Co obejmuje cena:

  • wypożyczenie sprzętu 
  • oznakowanie i wyposażenie pola gry 
  • obecność i nadzór instruktora podczas zabawy

Czego nie obejmuje cena:

  • wynajmu miejsca, w którym realizowane są gry i zabawy (miejsce musi być wcześniej zaakceptowane: boisko, orlik, hala sportowa lub inne – zapewniające bezpieczeństwo uczestnikom, przystosowane do wymagań technicznych sprzętu) – wystarczy wysłać do nas zdjęcie z krótkim opisem.

REZERWACJE

DOKONAJ REZERWACJI

w wygodny dla Ciebie sposób!

TELEFONICZNIE

 

697 075 795

13 30 67 888 

Pn-pt - 9:00-18:00