Plan gry

 

  • W umówionym miejscu spotkacie się z naszymi instruktorami. Zwykle w miejsce startu gry terenowej można dojechać autokarem lub busem.

  • Zaprezentujemy Wam zasady gry, omawiając także sprzęt który będzie niezbędny do ukończenia zadania. Każda z drużyn licząca ok 15-20 osób dostanie własny zestaw sprzętu :  mapy, wykrywacz metalu, GPS z zaprogramowanymi waypointami. Po drodze odnajdziecie nawet więcej rzeczy. Każda z drużyn zostanie oznaczona kolorowymi tarczami- czerwoną, zieloną, niebieską bądź żółtą. O wyborze kolorów zdecyduje losowanie.

  • START GRY – wyruszycie na poszukiwanie skarbu w odstępach kilku minutowych , by nie deptać sobie po piętach

Celem gry jest jak najszybsze odnalezienie skarbu. Skarb jest na końcu trasy jaką macie do przebycia, jednak aby go otworzyć musicie znaleźć 3 cyfry kodu do kłódki zamykanej na szyfr. Dodatkowo będziemy musieli zdobyć kilka ważnych informacji o historii i geografii terenu. Każda z drużyn ma swój własny skarb, ale to czas odnalezienia i otworzenia skrzynki zdecyduje kto zwycięży. Podczas gry nie raz będziemy musieli ruszyć głową i odnaleźć przedmioty potrzebne do odtworzenia ukrytych wiadomości. w równej mierze będzie się liczyć spryt i szybkość.

  • Zakończenie GRY – Gdy już otworzymy skarb zawartość kuferków jest wasza!

Gra terenowa - dla kogo?

Gry terenowe/fabularne odbywają się  w różnych miejscach i maja różne poziomy trudności. W OFERCIE:

1.Podstawowe  gry dla uczniów podstawówek,

2.Bardziej skomplikowane gry z elementami strategicznymi dla szkół średnich

3.Gry w wysiedlonych bieszczadzkich miejscowościach dla dorosłych uczestników

4.Gry terenowe podczas spływów pontonowych – SKARB FLISAKÓW.