NA CZYM POLEGA ARROW TAG?

Na przeciw siebie stają dwie drużyny wyposażone w łuki i specjalne strzały. Jedna drużyna liczy od 5 do 8 zawodników. Gra toczy się na specjalnym polu z przeszkodami, gdzie każda z drużyn ma swoją strefę, na której może operować. Strefy oddzielone są linią demarkacyjną, na którą nie można wejść. Każda z drużyn posiada także w swoim polu specjalną tarczę 5-cio polową. Gra jest ograniczona czasowo. Zwycięża ta drużyna, która wyeliminuje wszystkich przeciwników lub pod koniec czasu będzie miała najwięcej graczy. Drugim sposobem na zwycięstwo jest wybicie wszystkich krążków z 5-cio polowej tarczy. Zlikwidować gracza możemy na jeden z dwóch sposobów: poprzez trafienie w niego strzałą (WAŻNE: strzały w głowę nie są liczone) lub – trudniejsza wersja – poprzez złapanie w locie strzały wystrzelonej przez przeciwnika. Można także ożywić swojego zawodnika na jeden z dwóch sposobów: pierwszym sposobem jest wybicie wszystkich pól na 5-cio polowej tarczy przeciwnika – wymaga to dobrego oka. Drugim sposobem jest złapanie strzały przeciwnika w locie. Jeśli uda się jedna z tych dwóch sztuk, drużyna która tego dokonała może wskrzesić wybranego zawodnika.

 

BEZPIECZEŃSTWO

 

Sprzęt wykorzystywany w naszej bitwie łuczników jest bardzo bezpieczny. Każdy z zawodników wyposażony jest w łuk o lekkim naciągu, specjalnie zaprojektowaną strzałę zakończoną miękką gąbką gwarantującą bezpieczeństwo. Dodatkowo głowę ochrania maska, podobna do tej w grze w paintballa. W porównaniu  jednak do paintballa uderzenia strzałami nie zostawiają żadnych śladów i są praktycznie bezbolesne.

paintball-atrakcje-bieszczady
paintball-atrakcje-bieszczady

 

WAŻNE INFORMACJE PRAKTYCZNE

  1. Powinno mieć wystarczającą powierzchnię, ok 30×15 m.
  2. Powinno być płaskie, równe – bez nierówności terenu, w bezpiecznej odległości od dużych stoków, stromizn i rowów.
  3. Musi posiadać bezpieczną odległość od miejsc przebywania innych ludzi, okien, szyb samochodów. Każdorazowo miejsce do rozgrywek Arrow TAG musi być zaakceptowane przez instruktorów.

CENNIK

20 zł / dzieci i młodzież

(poniżej 25 osób, jest to opłata stała 500zł)

25 zł / osoby dorosłe

(poniżej 25 osób, jest to opłata stała 600zł)

Co obejmuje cena:

  • wypożyczenie sprzętu (łuków, masek, strzał, ochraniaczy na przedramiona)
  • oznakowanie i wyposażenie pola gry (granice pól, dmuchane przeszkody)
  • obecność i nadzór instruktora podczas zabawy

REZERWACJE

DOKONAJ REZERWACJI

w wygodny dla Ciebie sposób!

TELEFONICZNIE

 

697 075 795

13 30 67 888 

Pn-pt - 9:00-18:00

Dokumenty do pobrania