BUMPER BALL

Bumper Ball to szalona zabawa polegająca na grze w piłkę nożną w dmuchanych kulach, z których wystają nam jedynie nogi. Dzięki czemu sport jest bezpiecznyangażujący i dotacza wiele zabawy grającym jak i kibicującym.  Gra odbywa się w 10 kulach, możliwe także inne interesujące scenariusze. 


 

ONE MINUTE TASK

To turniej oparty na pozornie łatwych konkurencjach trwających sześćdziesiąt sekund, które będą świetnym sprawdzianem dla Waszego sprytu i pracy zespołowej. Jednak przede wszystkim to źródło świetnej zabawy dla całej grupy. Grupę dzielimy na małe podgrupy, które rywalizują w kilkunastu konkurencjach dostosowanych do wieku uczestników. Cała rozgrywka zajmuje od 3 do 4 godzin.


 

 ARROW TAG

To nowa dyscyplina sportu w której zamieniamy się w wojowników łuczników i rozgrywamy łuczniczą bitwę, podczas której musimy wyeliminować drużynę przeciwną za pomocą specjalnie zaprojektowanych, bezpiecznych strzał. To połączenie paintball`a, gry w dwa ognie i konkursu strzeleckiego. Gra jest przeznaczona dla uczestników w każdym wieku, równie świetnie będą bawić się dzieci szkolne, rodzice z dziećmi jak i pracownicy firmy na integracji.