ZielonyPonton - Spływy pontonowe w Bieszczadach

ZielonyPonton specjalizuje się przede wszystkim w spływach pontonowych Sanem oraz w  turystyce aktywnej w Bieszczadach. Posiadamy uprawnienia organizatora turystyki, mamy bardzo doświadczonych instruktorów, zainwestowaliśmy w najlepsze w Bieszczadach pontony raftingowe, mamy ich największą ilość. Połączyliśmy spokojne, rekreacyjne spływy z dawką wiedzy o przyrodzie, historii, kulturze  regionu tworząc produkt turystyczny pod nazwą Zielony Ponton.  Zapraszamy Was na rodzinną przygodę w Bieszczadach!

Jak to się zaczęło?

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy od 2009 roku związał swoje losy z bieszczadzką turystyką. Przez ten okres zyskaliśmy ogromne doświadczenie. W 2012 postanowiliśmy sprofesjonalizować się jeszcze bardziej i otrzymaliśmy uprawnienia organizatora turystyki. Od 2013 roku zaczęliśmy organizować wycieczki ze spływami rzecznymi na rzece San. Od 2014 roku posiadamy własny sprzęt najwyższej jakości oraz doskonale przygotowaną kadrę! W naszym regionie to my wyznaczamy standardy obsługi, bezpieczeństwa i jakości! 

  Posiadamy uprawnienia organizatora turystyki

  Spływy dla grup zorganizowanych

  Spływy dla szkół

   Doświadczeni instruktorzy

  Wytrzymałe pontony raftingowe 

  Najwyższe standardy bezpieczeństwa

  SPRZĘT I OBSŁUGA

Nasze pontony to sprzęt z wysokiej półki, firmy NordBoat i Watts dostarczają sprzęt także służbą ratowniczym. Pontony są niezatapialne, nie da się też go przypadkowo wywrócić.Nie potrzebujesz doświadczenia inaczej niż w przypadku kajaków

BEZPIECZEŃSTWO

Najwyższe standardy bezpieczeństwa, wypracowane kilkuletnim doświadczeniemNie zatrudniamy przypadkowych ludzi, nasza kadra instruktorów i ratowników ma za sobą wiele spływów pontonowych. Działamy całkowicie legalnie, posiadamy wszystkie potrzebne zezwolenia i uprawnienia.

Posiadamy uprawnienia organizatora turystyki, więc kompleksowo organizujemy każdy spływ oraz imprezy turystyczne!

Nasze spływy zabezpieczają doświadczeni ratownicy

Bieszczadzkiego Centrum Ratownictwa Wodnego LesTur

Od 4 lat

Organizujemy najlepsze spływy pontonowe w Bieszczadach