Geocaching | Atrakcje w Bieszczadach

Kobieta grająca w Geocaching.
Geocaching
Przygoda w Bieszczadach

Atrakcje w Bieszczadach

GEOCACHING

GEOCACHING to zabawa, polegająca na szukaniu ukrytych przedmiotów, skrzynek , skarbów za pomocą odbiornika GPS. Naszą grę jednak postanowiliśmy przenieść do nieco bardziej tajemniczej, bieszczadzkiej scenerii oraz nieco bardziej urozmaicić. Dostaniemy jedynie karteczkę papieru, z opisem gdzie szukać cale, a już kilkaset metrów później znajdziemy pierwsze urządzenia, które będą niezbędne do dalszych poszukiwań!
Wyposażone w GPS – Kompasy, wykrywacze metalu zaszyfrowane mapy i ukryte dźwiękowe wskazówki drużyny będą rywalizować o zwycięstwo. Zadania nie będą łatwe, ale skarb wart jest wysiłku. Poligonem naszej zabawy będzie wysiedlona i zniszczona miejscowość w Bieszczadach. Dzikie pola, zarastające sady, stare piwnice budynków krok po kroku opowiedzą nam historie dawnych mieszkańców i pomogą odnaleźć ukryty skarb.

CENA

od

49 zł

za osobę

3-4 godziny zabawy

CENA GRY TERENOWEJ jest zależna od ilości uczestników

Poniżej 15 osób jest to opłata stała 750 zł.

Co jest w cenie?

 • opieka instruktora,
 • realizacja gry terenowej,
 • udostępnienie sprzętu  „wykrywacze metalu, GPS, saperki, busole, odtwarzacze mp3, lokalizatory itp,
 • pamiątkowe mapy,
 • pamiątkowe nagrody dla uczestników,

OPCJA DODATKOWA

Organizacja ogniska

z napojami

CENA od 25 zł osoba (w zależności od menu)

Jak wygląda rozgrywka?

Scenariusz gry

 • Spotkanie w umówionym miejscu z naszymi instruktorami.
 • Prezentacja zasad gry i nauka posługiwania się sprzętem,
 • Podział zadań i funkcji w drużynie,
 • Start GRY GEOCACHING Bieszczady,
 • Szukanie zaginionego kompasu, stare piwnice – przejście przez chmielowe pole minowe z wykrywaczem metalu itp
 • Szukanie zakopanych skarbów – bez saperki i wykrywacza metalu się nie obejdzie
 • Ognisko z kiełbaskami i proziakami oraz ogłoszenie wyników i rozdanie nagród!

Rywalizacja

Do gry przystąpią w zależności od ilości uczestników od 2 do 4 drużyn. Zwykle drużyny są 10-13 osobowe. każda z drużyn otrzyma mapę ze wskazówkami i rozpocznie się odliczanie zegara. wyposażenie w gps, wykrywacze metalu kompasy zdobędą po drodze także inne przedmioty, które pomogą rozwiązać zadanie i rozwikłać zadanie i rozwiązać zagadkową tajemnice wysiedlonej miejscowości. Każda grupa – jeśli rozwiąże wszystkie zadania otworzy kuferek z nagrodą, na pewno jedna z nich będzie najszybsza. Najszybszy może być ten, który jako pierwszy zjawi się na mecie lub wykorzysta najmniejsza ilość podpowiedzi z zalakowanych kopert. Praca w grupie, kreatywne myślenie, nietuzinkowe rozwiązania będą sporym atutem!

Wciągająca fabuła

Dobór miejsc w których prowadzimy grę terenową nie jest przypadkowy! Zwykle to piękne dawne wsie bieszczadzkie, których mieszkańców od lat już nie ma. Wysiedlone i zniszczone w czasach powojennych skrywają jeszcze wiele tajemnic i pamiątek z tego okresu. Od ruin domów, mostków, piwnic, podmurówek po stare cerkwie a także pamiątki powojennych , nie zawsze udanych prób zagospodarowania terenu. Krok po kroku, punkt po punkcie dowiadywać się będziemy co naprawdę stało się z mieszkańcami miejscowości wykorzystując ocalałe pamiątki znalezione w terenie! W tej sytuacji trudno powiedzieć, czy to właśnie pogoń za króliczkiem czy króliczek będzie prawdziwą nagrodą za przejście gry!

Jak zarezerwować?

PRZEZ INTERNET

kontakt@zielonyponton.pl

TELEFONICZNIE

13 30 67 888
697 075 795
Pon-Sb 9:00-18:00

W PUNKCIE SPRZEDAŻY

 1. W Uhercach mineralanych przy drezynach rowerowych
 2. Zagórz ul. Bieszczadzka 5