Catering na spływie | Spływy Pontonowe w Bieszczadach

Catering na spływie pontonowym zregeneruje siły.
Kiełbasa, podpłomyki i ciasto dla spływających.
Catering na spływie
Smaczne zakończenie spływu

Lokalne przysmaki

OGNISKA I CATERING

Podczas spływów organizowanych przez ZielonyPonton zawsze dajemy możliwość odpoczynku na brzegu. Warto ukoronować spływ sanem odpowiednim posiłkiem. Podstawowe pakiety ogniskowe to kiełbaska brzozowska, pieczywo, proziak  (regionalny podpłomyk na ciepło z masłem), herbatka i dodatki w postaci kechupu i musztardy. Możliwe jest jednak rozbudowanie o np. gulasz węgierski z kociołka, domowe wypieki, pstrąga i wiele więcej domowych dań!  Uczta na brzegach rzeki to niezapomniane doznanie !

Ogniska na brzegu

CENA

15 zł

za osobę

Co jest w cenie?

  • KIEŁBASKA BRZOZOWSKA Bardzo dobrej jakości kiełbasa swojska, wcześniej marynowana i przyprawiana, z masarni w Brzozowie. Pierwsza Klasa!
  • PIECZYWO –  Krojony chleb z lokalnej piekarni Jadczyszyn w Sanoku – zawsze świeży i z chrupiącą przyrumienioną skórką
  • CIEPŁA HERBATA – Gorąca herbata w dwóch smakach, w jednym z kraników z dodatkiem bieszczadzkich ziół o korzennym smaku.
  • PROZIAKI- Rodzaj podpłomyka. Pieczony na blacie kaflowej kuchni według tradycyjnej receptury ! Smak naszego dzieciństwa.
  • MASŁO Z CZOSNKIEM NIEDŹWIEDZIM – Masło zmieszane z rosnącym dziko w Bieszczadach czosnkiem niedźwiedzim. Niezwykły smak i aromat.

Pozostałe propozycje

GULASZ Z KOCIOŁKA

GULASZ Z KOCIOŁKA

Nad ogniskiem bulgocze gulasz, wrze woda w żeliwnym garnku postawionym na ognisku. Ciepłe masełko spływa po gorących pierogach. A to wszystko na brzegu rzeki w trakcie spływu pontonowego! Mniam!

Proziak - regionalny podpłomyk dla uczestników spływu.

DOMOWE WYPIEKI

DOMOWE WYPIEKI

W zaprzyjaźnionym gospodarstwie, obok którego kończy się nasz spływ wypiekane są przepyszne ciasta. Warto spróbować przepysznych wypieków Pani Bożeny i jeszcze chwilę dłużej przy kawie i ciastku pozostać nad brzegiem Sanu!

DEGUSTACJA WINA

DEGUSTACJA WINA

Na podkarpackich stokach leży najwięcej winnic w Polsce. Mamy tutaj dobry klimat i świetnych winiarzy. Zapraszamy Was po spływie pontonowym (nigdy przed 🙂 ) na degustację wina w winnicy Dolina Sanu Pana Józefa Bodziaka . Więcej o winnicy przeczytasz